Apie mūsų ūkį - "Sveika uoga"

Ateina laikas, kai supranti, kad savo sukurtas, pagamintas, užaugintas produktas yra tūkstančius kartų mielesnis, brangesnis ir sveikesnis, negu tai, ką nuolat darai šiandieniniame pasaulyje beskubėdamas, praleisdamas kartais net pačius svarbiausius dalykus ir pamiršdamas kam visa tai…

Kurti, auginti sau ir žmonėms, gyvent subalansuotą gyvenimą – tokia idėja kilo Linui , Audrai, Daivai ir Dariui – dviems giminingoms šeimoms, kurios galutinė išraiška šiuo metu – 11 000 krūmų šilauogių sodas.

Viskas prasidėjo 2011 metais nuo pirmųjų 300 sodinukų eksperimentinio laukelio, kuriame „įkūrėme“  bene 20 veislių šilauogių. Taip tikėjomės atsirinkti pačias tinkamiausias mūsų regionui bei pačias skaniausias mūsų gomuriui. Kasmet didinome šilauogių plotą iki dabartinio dydžio, kuris mums atrodė optimaliausias.

Šiuo metu mūsų sode „karaliauja“ BLUECROP veislė, po jos seka CHANDLER, BONIFACY, SPARTAN, SIERRA. Turime ir REKA, HARDYBLUE, TORO ir PATRIOT.

Šiemet įkūrėme ir modernią šilauogių daigyklą, tikimės, kad po metų kitų savo klientams pasiūlysime ir šilauogių sodinukų.

Mūsų credo – augink kitiems kaip sau ir galėsi didžiuotis savo darbu!